Back to top

Ne Yapıyoruz ?

Stratejik Marka Yönetimi

Hizmet vermiş olduğumuz markaların en doğru merkezi ekip yapısı ile yönetimini; uzmanlaşan ekip yapılarımız ile stratejik ve değişken medya ekosisteminde ihtiyaçlarını doğru şekilde analiz ediyor ve katma değer yaratıyoruz.

Performance Marketing

Strateji, planlama, satın alma ve optimizasyon. Medya bizim için Google ve Facebook’tan daha fazlası. İş ortaklarımız için doğru hedef kitlelerin bulunması ve hedeflenmesi için dijital medyanın her alanında çalışıyoruz.

Strateji & Planlama & Satın Alma

İnsan davranışına dayalı veri odaklı içgörülerden beslenen ekiplerimiz online ve offline tüm iletişim kanallarında performans pazarlamasından, erişim ve etkileşim planlamasına, e-ticaret danışmanlığına tüm konularda markalarınıza fayda sağlar.

Influencer Marketing

Ürün ya da hizmetlerinizin doğrudan kullanıcılara ulaşabileceği influencer projeleri yaratıp uçtan uca tüm süreci yönetiyor ve raporluyoruz.

Content & Partnerships

İçerik üretimi ve ortaklığından dinamik içerik optimizasyonu ve sponsorluğa, içerik alanında bir medya ajasından beklediğinizden çok daha fazlasını yapıyoruz.

Data & Insgihts & Culture

Marka amaçlarına uygun hedef kitle bilgisini medyadan ve müşteri araştırmalarından toplar, birleştirir, analiz eder ve bütünleşik bir müşteri profili oluştururuz. Markaların hedefindeki müşteri içgörüleri ile yaratıcı fikir geliştirmeye yardımcı olur ve fikirlerin doğru medya platformlarında doğru kitleyle buluşmasını sağlarız.

Bizi Takip Edin